Озонова діра над Антарктидою зменшилася

Озонова діра над Антарктидою зменшилася Поштівка
1 Липня 2016, 09:46

Озоновий шар над Антарктидою починає відновлюватися. Процес стартував завдяки відмові людей від озоноруйнуючих хімічних речовин.

Згідно з даними, які були надані фахівцями з Великобританії, відмова від хімічних речовин, що руйнують озононовий шар, призвів до того, що озонова діра стала менша. Навіть крихітне зменшення озонової діри дає людям надію, на те, що вона може зникнути зовсім. Враховуючи те, що нещодавно в Центрі космічних польотів NASA повідомляли, що обєкт над Антарктидою безпрецедентно виріс і накрив собою територію в 28 млн кв км – дослідники позитивно зустріли нові зміни, інформує uagolos.com.

Після того, як учені виявили руйнування озонового шару, не було зафіксовано жодного випадку відновлення і тільки тепер, діра скоротилася майже на чотири мільйони квадратних кілометрів. Дослідники позитивно ставляться до такого несподіваного повороту подій і відзначають, що, можливо, саме відмова від озоноруйнівних речовин вплинула на цей прогрес.

Озоновий шар – щит, що захищає жителів Землі від ультрафіолету, який неймовірно небезпечний для всього живого. Не раз вчені виступали з заявою про зневажливе ставлення жителів планети до того факту, що їх діяльність виснажує і руйнує озоновий шар.

Озонова діра над Антарктидою зменшилася