Овоч, який допоможе продовжити молодість

Овоч, який допоможе продовжити молодість Поштівка
18 Жовтня 2016, 17:10

Овочі відіграють величезну роль у здоровому харчуванні. Але ми навіть не здогадуємося, від чого вони нас рятують. Простий салат з моркви зробить нашому організму велику послугу. Адже морква – дивовижний і корисний овоч!

Має протизапальну дію

Так-так, дивно, але звичайна морква має протизапальну дію. При запальних процесах в організмі їжте салатик зі свіжої моркви. Морква допоможе впоратися з нездужанням і перемогти інфекції. Особливо вона ефективна при зубному і головному болях.

Покращує травлення

У моркві міститься клітковина, яка покращує процеси травлення. Морква легко засвоюється і м’яко очищає організм, допомагаючи позбутися проблем, пов’язаних з синдромом подразненого кишечника.

Має протиракову дію

Моркву застосовують як один з натуральних засобів для боротьби з онкологічними захворюваннями. У моркві містяться вітаміни В, С і А (бета-кератин), життєво важливі для імунної системи. Ці поживні речовини стимулюють ріст білих кров’яних тілець, які відіграють велику роль в боротьбі з раковими клітинами.

Омолоджує

Якщо хоча б 3 рази на тиждень їсти салат з моркви, бажано свіжої, то процеси природного старіння сповільняться, і шкіра стане більш пружною. Морква, як і інші овочі, ефективно бореться з віковими проявами.

Очищає шкіру обличчя

Цей овоч чудово впливає на стан шкіри обличчя, очищаючи її від вугрів і прищів. Знову ж завдяки своїй протизапальній дії недоліки шкіри і запалення значно зменшаться.

Клітковина дуже необхідна організму, так як м’яко виводить токсини і позбавляє організм від зайвого. Вівсяні висівки і харчові добавки можна спокійно замінити свіжою морквою. Ефект отримаєте той же! Різниця лише в тому, що морква набагато легше перетравлюється.

Має антибактеріальну дію

Давно доведено, що морква успішно бореться з шкідливими бактеріями і паразитами в організмі. Так що свіжа або тушкована морква принесе вам велику користь.

Допомагає при захворюваннях очей

У моркви в надлишку міститься вітамін А, який просто необхідний для здоров’я очей. Якщо з очима є проблеми, їжте більше моркви! Також, щоб попередити очні захворювання у дітей, щоранку робіть свіжий сік з моркви – користь для всієї родини!

Овоч, який допоможе продовжити молодість