ОПЗ сподіваються приватизувати до кінця 2016 року

ОПЗ сподіваються приватизувати до кінця 2016 року Поштівка
20 Липня 2016, 15:11

Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує провести новий конкурс з приватизації Одеського припортового заводу до кінця 2016 року. Про це сьогодні на брифінгу заявила перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, повідомляє кореспондент «Поштівки».

«Ми очікуємо, що до кінця року буде проведений новий конкурс з приватизації ОПЗ, який, маємо надію, буде успішний», – заявила Юлія Ковалів.

Вона також пояснила, чому не відбувся попередній конкурс з приватизації стратегічного підприємства.

«Одна з цих причин – ціна, за якою виставлявся ОПЗ на продаж була занадто високою. Враховуючи ризики країни, враховуючи тенденції на ринку аміаку і аміачної селітри, а ціни на цьому ринку протягом останніх півроку падали, власне, за таку ціну інвестори неготові були брати на себе ризики, які на сьогодні є по ОПЗ», – сказала Ковалів.

Урядовець повідомила, що вартість Одеського припортового заводу для нового конкурсу буде визначена за результатами нової оцінки.

Зазначимо, що сьогодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook також прокоментував ситуацію, що склалася довкола приватизації ОПЗ.

«У встановлений термін заявок від потенційних покупців при даній ціні не надійшло. Це не означає, що ми відмовимось від наших планів щодо приватизації частини державних підприємств… Ми проаналізуємо першу спробу виставити ОПЗ на відкритий конкурс і оголосимо новий конкурс, до якого ми підготуємось краще», – написав глава уряду.