Opel може повністю перейти на електромотори до 2030 року

opel-ampera-e
20 Лютого 2017, 17:56

Німецька компанія Opel до 2030 року перестане виробляти автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння.

Про нову стратегію бренду розповів генеральний директор Opel Карл-Томас Нойман, передає Electrek з посиланням на інсайдерські джерела.

Згідно з планом Ноймана, Opel зосередить свої виробничі ресурси на створення електричного силового агрегату і поступово буде скорочувати виробництво двигунів внутрішнього згоряння для того, щоб повністю зупинити їх виробництво до 2030 року.

Це рішення пов’язане зі стартом продажів першого повністю електричного автомобіля Ampera-E, який представляє собою модифіковану версію Chevrolet Bolt EV. Компанія General Motors, яка володіє німецьким брендом, розраховує за рахунок Opel активніше просувати повністю електричні автомобілі на платформі Bolt EV на європейському ринку.

Втім, офіційний коментар від керівництва Opel отримати поки не вдалося.

Додамо, що Opel Ampera-E здатний проїхати оснащений літій-іонними акумуляторами ємністю 60 кіловат-годин. Кожні 30 хвилин підзарядки від станцій прискореної підзарядки 50 kW DC забезпечують автомобілю запас ходу 150 кілометрів.

Електродвигун моделі потужністю 204 кінських сили забезпечують Opel Ampera-E розгін з місця до 100 кілометрів на годину за 7,3 секунди.

Джерело:

НВ

Opel може повністю перейти на електромотори до 2030 року