Омеляна кличуть у НАБУ на перший допит

16 Вересня 2018, 15:03

Підозрюваного у незаконному збагаченні міністра інфраструктури Володимира Омеляна викликали на допит до Національного антикорупційного бюро України.

Про це у коментарі РБК-Україна розповів адвокат Олександр Лисак. За його словами, допит міністра відбудеться у середу, 19 вересня.

“Допит призначено на середу (19 вересня — ред.) в НАБУ. Запропонували надати показання приблизно о 17:00 в якості підозрюваного в його справі”, – повідомив Лисак.

За інформацією адвоката, НАБУ вже не вперше викликає Омеляна на допит.

“Перший допит у цій самій справі відбувся або у 2017 році, або на початку 2018. Точно не пам’ятаю. Тоді його було викликано на допит в НАБУ ще в якості свідка. Він надав розгорнуті показання. Вони кажуть, тоді він був свідок, а тепер підозрюваний”, – додав він.

Як повідомлялося, у п’ятницю Солом’янський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід міністру інфраструктури Володимиру Омеляну у вигляді особистої поруки міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та народного депутата Федора Бендюженка.

Крім того, суд зобов’язав Омеляна здати у відповідні органи всі паспорти для виїзду за кордон.

13 вересня Національне антикорупційне бюро України оголосило міністру інфраструктури Володимиру Омеляну підозру у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації.

У свою чергу Омелян заявив, що висунута йому підозра є сфабрикованою, проте НАБУ звинуватило Омеляна в маніпуляції фактами щодо повідомленої йому підозри.

Крім того, міністр заявив про тиск на нього з боку керівництва НАБУ і наголосив, що також вимагатиме притягнення до відповідальності слідчих Бюро.