Омелян: Оптимізація «Укрпошти» не може відбуватися за принципом скорочення робочих місць

Омелян: Оптимізація «Укрпошти» не може відбуватися за принципом скорочення робочих місць Поштівка image 2Міністр інфраструктури представив колективу Укрпошти новопризначеного керівника – Ігоря Смілянського
4 Липня 2016, 16:05

Оптимізація «Укрпошти» не може відбуватися за принципом скорочення кількості робочих місць. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на сторінці в Facebook.

«На моє переконання, «Укрпошта» має показати нову якість і швидкість послуг, зовсім інший підхід до клієнтів для відновлення позицій компанії на українському ринку. На сьогодні «Укрпошта» – одне з найбільших державних підприємств, де працює майже 80 тис. осіб. Мій ключовий меседж: оптимізація не може відбуватися за принципом скорочення кількості робочих місць. Ключове завдання: корпоратизація», – написав міністр.

Він також офіційно представив колективу «Укрпошти» нового керівника – Ігоря Смілянського.

«Українець, який має потужний міжнародний досвід, менеджер високого рівня, вільний від політичних і лобістських впливів … Ігор Смілянський обіцяє побороти черги у відділеннях. Якщо цього вдасться досягти найближчим часом, це буде важлива для людей перемога», – зазначив Омелян.