Омелян другий місяць вимагає від Балчуна план реформування Укрзалізниці

Омелян другий місяць вимагає від Балчуна план реформування Укрзалізниці Поштівка
22 Липня 2016, 13:27

Міністр інфраструктури Володимир Омелян досі не отримав план реформування від новопризначенного глави правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцеха Балчуна. 

Про це Омелян повідомив в інтерв’ю «Економічній правді».

Відповідаючи на питання, чи спілкувався міністр з Балчуном з приводу викрадення голови департаменту електропостачання “Укрзалізниці” Валерія Людмирського, він зазначив що цей інцидент обговорювався, але є глобальні речі, які стосуються реформи “Укрзалізниці”.

“Я хочу нарешті отримати план дій реформування з чіткими дедлайнами, щоб я розумів, хто чим займається, в які терміни. Щоб потім ми не говорили загальними деклараціями, а чітко йшли крок за кроком так, як воно має бути”, – заявив міністр.

За його словами, план дій наразі є у вигляді презентації, яка фактично була презентацією як кандидата на очільника “УЗ” під час конкурсу.

“Вона зараз зазнала певних модифікацій, посилення окремих фрагментів, але цілісного плану дій я досі не бачив, хоча вимагаю його уже другий місяць поспіль”, – зазначив Омелян.

“Я дуже багато відволікаюся на “Укрзалізницю”. Хоча я сподівався, що буде професійний менеджмент, ми станемо спина до спини і будемо чітко просуватися до мети”, – додав він.

Омелян другий місяць вимагає від Балчуна план реформування Укрзалізниці