Очільник Міністерства інфраструктури розповів про реформи

Очільник Міністерства інфраструктури розповів про реформи Поштівка
28 Липня 2016, 14:52

Сьогодні, 28 липня 2016 року, після зустрічі з представниками міжнародних фінансових інституцій та з міжнародними партнерами Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів про реформи, які провадить відомство.

«Зроблено достатньо багато. Пакет автодорожнього реформування уже в парламенті. Пакет по реформуванню морської галузі проходить фінальне обговорення, в понеділок він буде представлений Європейській Бізнес Асоціації для обговорення з бізнесом. Ми лібералізуємо авіаційний простір», – розповів він.

Глава Міністерства також заявив, що українськими авіаперевізниками почали користуватися дедалі більше громадян інших держав.

Також Володимир Омелян зазначив: «Ми маємо ріст 15%, а в деяких аеропортах – більше 20% пасажиропотоку за цей рік. Ми зробили багато так само в інших галузях і я сподіваюся, що кінець цього року буде ощасливлений прийняттям нових законів, які реформують інфраструктуру України. Це закон про концесію, про підтримку якого вчора оголосив ЄБРР. Ми маємо одних з найкращих світових юридичних компаній, які можуть нам виписати абсолютно нове законодавство — прозоре, зрозуміле і ефективне. Ми маємо масу речей попереду, але головне на цьому етапі — це ті люди, які створять нову систему».

За словами Міністра, після того, як буде завершено обговорення планів дій по «Укрпошті», «Укрзалізниці», вони стануть публічними: «В нас не буде потаємних кімнат, в нас не буде потаємних домовленостей. Ми рішуче налаштовані на реформу і нас, я вірю, нічого не зупинить».