“Обама знав”. Трамп звинуватив Обаму в бездіяльності щодо втручання Росії у вибори

Дональд ТрампСкріншот твіттер-аккаунта Президента США Дональда Трампа
25 Червня 2017, 09:48

Президент США Дональд Трамп звинуватив свого попередника Барака Обаму в бездіяльності щодо ситуації із втручанням Росії у вибори в США

За словами Трампа, якщо Обама ще до виборів знав про передбачуване втручання Росії, то чому “нічого не зробив”?

“Якщо адміністрації Обами задовго до виборів президента в 2016 році доповіли про намагання Росії втрутитися, чому не було ніяких дій? Сконцентруйтесь на них, а не на Т (Ймовірно, буквою “Т” Трамп позначає своє ім’я)”, – написав президент у Twitter.

Така заява є реакцією Трампа на інформацію газети Washington Post про те, що Обама ще в серпні минулого року знав про спроби Росії втрутитись у виборчий процес в США.

Таким чином Дональд Трамп фактично визнав, що в президентські вибори в США, на яких він здобув перемогу, було втручання з боку Росії, проте традиційно звинуватив у всьому адміністрацію свого попередника Барака Обами.

З цього приводу він розмістив у Twitter ще одне повідомлення

“Зі свіжого: адміністрація Обами знала ще до 8 листопада (день голосування на президентських виборах в США в минулому році – Ред.) про втручання Росії у вибори. І нічого при цьому не зробила. Чому?” – написав Трамп.

Раніше повідомлялося, що сенатський комітет у справах розвідки Конгресу США розширить масштаби розслідування російського втручання в американські президентські вибори, зокрема російські хакери атакували виборчі системи в 21 штаті США під час президентських виборів 2016 року.

“Обама знав”. Трамп звинуватив Обаму в бездіяльності щодо втручання Росії у вибори