Обама прокоментував нові санкції проти Росії

30 Грудня 2016, 10:36

Президент США Барак Обама прокоментував нові санкції США проти Росії, про що Мінфін США офіційно підтвердив 29 грудня ввечері.

У поширеній Білим домом заяві Барака Обами пояснюється, що Росія здійснювала “агресивні переслідування” та кібератаки з метою вплинути на результат президентських виборів в США.

Вашингтон оголосив персонами нон-грата 35 російських дипломатів. За даними Reuters, вони повинні покинути Штати протягом 72 годин.

Зазначимо, санкції введені відносно ФСБ і ГРУ, а також трьох компаній — ЦОР Security, Автономної некомерційної організації Професійне об’єднання конструкторів систем інформатики (АПО ЗА КСІ) і Спеціальний технологічний центр.

Зокрема, у списку санкцій виявився начальник Головного управління Генштабу ЗС РФ (ГРУ) Ігор Коробов, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гизунов та Ігор Костюков.

Також під санкції потрапили росіяни, які здійснювали кібератаки, Євген Богачов і Олексій Бєлан. Наводяться їх никнеймы: Lastik, lucky12345, Monstr, Pollingsoon і Slavik у першого і Abyrvalg, Anthony Anthony, Fedyunya, M4G у другого.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Білий дім готує пакет санкцій проти РФ, які будуть введені у відповідь на взлом серверів Демократичної партії під час виборів президента США.

Джерело:

НВ

Обама прокоментував нові санкції проти Росії