Новий спосіб боротися із зайвою вагою

Як отримати плоский живіт без дієт і вправ Поштівка
29 Березня 2018, 06:56

Замороження “блукаючого” нерва сприяє зниженню апетиту і допомагає при боротьбі із зайвою вагою, з’ясувала група американських вчених.

Співробітники Медичної школи Університету Еморі, Університету штату Нью-Йорк у Буффало і медичного центру Університету штату Пенсільванія провели дослідження за участю десяти пацієнтів з першої і другої ступенем ожиріння.

Кожному з них провели процедуру щодо заморожування заднього стовбура блукаючого нерва, через який в мозок надходять сигнали про голод. У спину пацієнтів вводили голку і за допомогою вакуумного аргону заморожували певну частину нерва. Після цього протягом 90 днів учені спостерігали за станом людей.

Згідно з результатами дослідження всі учасники експерименту відзначили зниження апетиту. Вага пацієнтів зменшився на 3,6% відсотка, а показники надлишкового індексу маси тіла (ІМТ) впали на 14%.

Ніяких ускладнень і побічних ефектів після заморозки блукаючого нерва не спостерігалося. Дослідники відзначають, що процедура є безпечною і дає реальні результати.