Новий китайський поїзд зможе розвивати швидкість до 600 кілометрів на годину

Новий китайський поїзд зможе розвивати швидкість до 600 кілометрів на годину Поштівка
24 Жовтня 2016, 21:12

Китай планує приступити до розробки поїзда на магнітній подушці (маглева), здатного розвивати швидкість 600 кілометрів на годину, передає Сіньхуа.

За даними агентства, про ідею розробки такого поїзда заявила Китайська вагонобудівна корпорація China Railway Rolling Stock Corporation (CRRC). Крім цього, корпорація планує розробити поїзди на магнітній подушці, які будуть розвивати швидкість до 400 кілометрів на годину. Вони будуть призначені для транскордонних поїздок, зможуть при цьому міняти візки в залежності від ширини колії: від 0,6 метра до 1,67 метра.

Також CRRC може створити маглев для поїздок зі швидкістю в 200 кілометрів на годину.

Як зазначає Сіньхуа, китайський поїзд на магнітній подушці, здатний розвивати швидкість в 600 кілометрів на годину, буде найшвидшим в світі. Однак у квітні повідомлялося, що фахівці японської залізничної компанія Central Japan Railway Co. (JR Central) змогли встановити новий світовий рекорд швидкості для потягів на магнітній подушці – 603 кілометри на годину.

Основний принцип дії системи маглев полягає в створенні потужного магнітного поля між поїздом і залізничним полотном за рахунок дії високотемпературних надпровідників. Таким чином потяги не торкаються поверхні рейки в процесі руху, а гальмівною силою є аеродинамічний опір.

Новий китайський поїзд зможе розвивати швидкість до 600 кілометрів на годину