Новий імплантат додає людині шосте чуття

Новий імплантат додає людині шосте чуття Поштівка
10 Серпня 2016, 12:53

Міжнародна група розробників з компанії Cyborg Nest створила імплантат під назвою North Sense: мініатюрний носимий чіп із підтримкою Bluetooth. Пристрій являє собою спрощений компас, який вібрує коли його носій повертається в напрямку півночі.

Для вживлення імплантату не потрібна спеціальна операція. Прилад кріпиться до тіла власника як звичайний пірсинг. Мініатюрний компас не завдасть користувачеві незручностей, оскільки розміри його не перевищуватимуть трьох сантиметрів.

Відразу після закріплення пристрою на тілі власника, він почне роботу й допоможе орієнтуватися на місцевості – North Sense вібрацією вказуватиме користувачеві на північ. Працюватиме ґаджет спільно з додатком для смартфона. Новому приладу не буде потрібно підключення до Інтернету, однак йому необхідна підзарядка.

“Технологічно North Sense є дуже простим пристроєм, – каже Лівіу Бабітц, генеральний директор і засновник Cyborg Nest. – У ньому немає ніяких кнопок або лампочок. Вся складність не в самій конструкції пристрою, а в тому, що він робить із мозком. Сьогодні наші спогади формуються з суми всіх інших почуттів – того, що ви бачите, чуєте, нюхаєте й так далі. Тепер ви додасте до своєї реальності ще один компонент, і почнете згадувати речі, ґрунтуючись на відчутті орієнтації”.

bublbe.com

Новий імплантат додає людині шосте чуття