Новий глава “Укрзалізниці” керує нею через Skype

Новий глава "Укрзалізниці" керує нею через Skype Поштівка image 2Войцех Бальчун. Запровадив керівництво через Skype
19 Травня 2016, 14:20

Новий генеральний директор “Укрзалізниці” Войцех Балчун досі не приступив до виконання своїх обов’язків і не приховує, що переїде в Україну і буде займатися справами відомства лише з кінця травня, а до цих пір він використовує Skype, щоб спілкуватися і знайомитися з документами і рішеннями, які приймаються в “Укрзалізниці”, і розглядає резюме потенційних працівників, які сотнями приходять на його пошту.

“Я намагаюся бути в щоденному контакті з представниками Міністерства інфраструктури, міністром Володимиром Омеляном, Євгеном Кравцовим (виконуючий обов’язки керівника “Укрзалізниці”), який відповідає за контакти і формальні питання щодо мого призначення. Я отримую багато документів для ознайомлення. У нинішні часи немає бар’єрів для контакту: є Skype, різні програми, завдяки яким можна вести переговори. Іноді є дні, коли дистанційно через Інтернет розмовляємо по дві-три години про те, як виглядає ситуація, що потрібно зробити в компанії”, – повідомив Балчун під час свого інтерв’ю інформаційному агентству “Укрінформ”.

Також гендиректор “Укрзалізниці” пообіцяв провести фундаментальні зміни в системі роботи відомства, використовуючи формальні процедури. Оскільки якщо “я почну бігати з сокирою і буду кидатися на кожен випадок, то ми не зробимо ніяких змін. Нам необхідно здійснювати системні зміни. В результаті ці зміни самі будуть ліквідовувати схильність до корупції, адже ризики будуть дуже високими через серйозні наслідки цих дій”, – підкреслив Бальчун.

Нагадаємо, нещодавно в Польщі відбувся концерт Балчуна в складі своєї групи Chemia у відбірковому фіналі музичного фестивалю FZ World Tour Showcase.

Зазначимо, що раніше міністр економіки України Айварас Абромавічус анонсував річну зарплату керівника “Укрзалізниці” – 22 млн гривень, а керівника “Укрпошти” – 16 млн грн.