НКРЗІ зареєструвала двох нових поштових операторів – «Євро Укрпошта» та «Скай Логістика»

8 Жовтня 2018, 14:20

На українському ринку поштово-логістичних послуг з’являються нові гравці.

Нагадаємо, влітку ми з’явилася компанія Justin, головним інвестором якої виступає відомий холдинг FozzyGroup. Тепер же стало відомо про двійку нових поштових операторів: «Євро Укрпошта» (до «Укрпошті» жодного стосунку не має) і «Скай Логістика». На цьому тижні НКРЗІ ухвалила рішення включити обидві компанії до Єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку.

«Євро Укрпошта» має намір надавати послуги прийому, обробки, перевезення та доставки, а також виконує доручення користувачів по переказах як для внутрішніх, так і для міжнародних поштових відправлень. Тобто, «Євро Укрпошта» буде доставляти посилки не тільки по Україні, але і з-за кордону. Причому зазначений в заявці список досить широкий і включає не тільки країни ЄС, але і Близького Сходу. У ньому вказані Бельгія, Німеччина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Франція, Великобританія, Данія, Ірландія, Греція, Португалія, Іспанія, Австрія, Фінляндія, Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія, Чехія, Угорщина , Кіпр, Болгарія, Румунія, Хорватія, Ізраїль, Туреччина, Єгипет і Сирія. Зрозуміло, що це лише наміри і в підсумку список країн, в яких буде працювати оператор, може виявитися набагато скромніше.

Що стосується другого оператора – «Скай Логістика», він буде займатися тим же, тільки на території України. Тобто, міжнародною доставкою відправлень він займатися не буде.

За даними державного реєстру фізосіб і юросіб-підприємців, «Євро Укрпошта» має статутний капітал в 5 тис. грн. і зареєстрована в Чернівцях. Її власниками вказані дві фізособи: Роман Маковійчук і Олександр Тімуш. «Скай Логістика» має статутний капітал у 48 тис. грн. і зареєстрована в Києві. У неї один власник – Олексій Гринюк.

Що стосується назви «Євро Укрпошта», як повідомляє «Інтерфакс-Україна», ще на початку року ПАТ «Укрпошта» зверталася до ТОВ «Євро-Укрпошта» з пропозицією інформувати клієнтів про те, що вона не має стосунку до державного підприємства.