НКРЗІ прийняла за основу проект рішення про терміни запуску послуги перенесення номера MNP

26 Червня 2018, 16:12

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), прийняла за основу проект рішення “Про визначення термінів початку впровадження послуг з перенесення абонентських номерів (MNP) на телекомунікаційних мережах рухомого (мобільного) зв’язку, включаючи створення локальних баз даних операторів і їх підключення до централізованої бази даних”.

“Зауваження та пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються з дня їх оприлюднення до 26 липня 2018 року”, – наголошується в повідомленні НКРЗІ за підсумками засідання у вівторок.

У прес-службі регулятора агентству “Інтерфакс-Україна” відмовилися уточнити деталі прийнятого за основу документа, порадивши дочекатися його публікації на сайті комісії в найближчі дні.

Як повідомлялося, НКРЗІ ще в 2014 році в рамках своїх повноважень визначила Український державний центр радіочастот (УДЦР) адміністратором бази даних перенесених абонентських номерів, однак процес відбору постачальника обладнання та програмного забезпечення MNP затягнувся через судових розглядів.

Наразі джерела на ринку і в комісії кажуть про можливість запуску послуги MNP на початку 2019 року.