Німці розробили нову бойову машину

Німці розробили нову бойову машину Поштівка
16 Червня 2016, 10:24

Німецька компанія Rheinmetall на виставці Eurosatory в Парижі представила нову бойову машину піхоти Lynx, спроектовану спеціально для Австралії.

Як повідомляє N+1 з посиланням на Defense News, австралійське міністерство оборони раніше не проявляло інтерес до покупки таких машин. Машина була представлена в камуфляжі австралійських збройних сил, інформують “Экономические известия”.

Rheinmetall представила машину в версії KF31. Вона може перевозити до шести бійців в повному викладенні. До складу екіпажу машини входять три людини. Бойова машина оснащена 35-міліметровою автоматичною гарматою і пусковою установкою на дві протитанкові ракети Spike LR. За бажанням замовника, машина може бути оснащена і гарматою калібру 30 міліметрів.

Маса гусеничної бойової машини піхоти становить 34,5 тонни. На базі Lynx можуть бути зібрані командний пункт, розвідувальна, ремонтно-евакуаційна і медична машини. Версія KF41 може перевозити до восьми бійців. Німецька компанія запропонувала обидва варіанти австралійському міністерству оборони.

Німці розробили нову бойову машину