Німеччина наївно сподівається на дотримання “шкільного перемир’я” на Донбасі

Зігмар ГабріельМіністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель
25 Серпня 2017, 08:55

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель сподівається, що сторони конфлікту на Донбасі дотримуватимуться так званого “шкільного перемир’я”, яке має початися на сході України опівночі 25 серпня.

Про це йдеться у привітанні міністра до Дня Незалежності України, опублікованому сьогодні на сайті МЗС ФРН, передає Deutsche Welle.

“Вчора сторони конфлікту у східній Україні (підкреслено Поштівкою) домовилися про припинення вогню до початку навчального року. Ми це дуже вітаємо. Я бажаю людям там, щоб ця домовленість, на відміну від багатьох попередніх, була чимось більшим, ніж порожніми словами, які вже незабаром не мають жодної сили”, – зазначив міністр.

Він також додав, що Україна обрала відданість цінностям демократії, верховенства права та свободи, але країні треба багато чого ще зробити у цьому напрямку.

 Перед тим, у середу, 23 серпня, тристороння контактна група затвердила безстрокове припинення вогню у зв’язку з початком навчального року з опівночі 25 серпня 2017 року. Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 21 червня 2017 року тристороння контактна група підтримала звернення місцевих рад про початок так званого “хлібного перемир’я” (дотримання режиму тиші на час збирання врожаю), яке одразу було порушено.

Німеччина наївно сподівається на дотримання “шкільного перемир’я” на Донбасі