Непомітні ознаки того, що ви втрачаєте здоров’я

Непомітні ознаки того, що ви втрачаєте здоров'я Поштівка
29 Квітня 2016, 11:57

Переважна кількість людей вважають за краще ігнорувати симптоми наступаючої хвороби.

Втрата ваги

Якщо ви втратили більше п’яти кілограм за короткий час, без дієт і спортивних вправ, то варто звернутися до лікаря. Це одна з ознак раку підшлункової залози, стравоходу і легенів. Люди, на жаль, легко ігнорують втрату ваги, списуючи все на зовнішні причини.

Проблеми з зубами

Зношена емаль часто стає ознакою кислотного рефлюксу, неприємної і складної хвороби. Кислоти з стравоходу розчиняють емаль на тильній стороні зубів – на відміну від солодких напоїв, які впливають на фронтальну сторону. Якщо ви помітили цю проблему, негайно зверніться до лікаря. Без лікування кислотний рефлюкс не тільки призводить до руйнування зубів, але і в рази збільшує ризик розвитку раку стравоходу.

Свербіння і висипи на шкірі

Висипи на колінах, ліктях і шкірі голови виглядають точнічінько як екзема. Однак, це може бути значно серйознішою проблемою. Целіакія, аутоімунне захворювання, викликає саме ці симптоми. Можливо, вам доведеться назавжди відмовитися від продуктів, які містять глютен.

Збої кишечника та сечостатевої системи

Занадто часті позиви до туалету можуть сигналізувати або про проблеми з сечовим міхуром, або про прогресуючий рак простати. Запор або пронос – ознаки захворювання товстої кишки. Звичайно, і те, і інше цілком може бути викликане зовнішніми причинами, однак, якщо нездужання затягується більше, ніж на тиждень, похід до лікаря відкладати не варто.

Раптовий гнів

Більше половини пацієнтів, які страждають важкою формою депресії, схильні до нападів раптового гніву. Таку проблему не вилікувати одними ліками: знадобиться робота з когнітивним психологом. Якщо ви помітили, що протягом двох тижнів поспіль зривається через дрібниці, то варто звернутися за консультацією. Запущена депресія цілком може перерости в обсесивно-компульсивний розлад.

Постійний кашель

Як правило, кашель зовсім не означає рак. Однак, затяжні напади кашлю без видимих ​​причин – застуди, алергії, астми – вже привід насторожитися. На жаль, він може сигналізувати про прогресуючий рак легенів. У супроводі хрипоти – раку горла і гортані. Ми рекомендуємо вам проходити онкологічні обстеження щонайменше раз на рік.

Непомітні ознаки того, що ви втрачаєте здоров’я