НБУ ввів в обіг присвячену волонтерам монету

НБУ ввів в обіг присвячену волонтерам монету Поштівка
15 Жовтня 2016, 12:29

Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету “Україна починається з тебе”, яка присвячена волонтерській діяльності в Україні. Про це інформує DT.UA.

“Волонтерський рух в Україні об’єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об’єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час”, – йдеться на сторінці НБУ у Facebook.

В Нацбанку додали, що на аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено знак Княжої Держави Володимира Великого тризуб, що складається із різних стилізованих сердець, які символізують самопожертву та добродійність.

Також в НБУ підкреслили, що на реверсі монети зображено абрис українського воїна із жовто-блакитним серцем, до якого з усіх боків протягнуто долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту

Нова монета має номінал в п’ять гривень та виготовлена з металу нейзильбер, який ще називають “новим сріблом”. Тираж монети 50 тисяч штук, а коштуватиме вона 38 гривень.

НБУ ввів в обіг присвячену волонтерам монету