Науковці заявили, що винайшли вакцину проти раку

Науковці заявили, що винайшли вакцину проти раку Поштівка
2 Червня 2016, 13:56

Міжнародна група вчених “близька до розробки універсальної вакцини проти раку”.

Про це повідомила газета Australian, підкресливши, що препарат, про який йдеться, буде ефективним щодо до всіх ракових захворювань.

“Нам вперше вдалося створити внутрішньовенну вакцину з використанням наночастинок, – сказав в інтерв’ю газеті керівник наукової групи, директор інституту вивчення онкологічних захворювань Майнцского університету імені Йоганна Гутенберга Угур Сахін. – В принципі, мова йде про вакцину, яку можна буде застосовуватися щодо будь-яких видів ракових пухлин”.

Вчений повідомив, що вона має не превентивний, а “терапевтичний характер”, іншими словами покликана не запобігати раковим захворюванням, а використовуватися при їх лікуванні. За його словами, вакцина вже пройшла “обнадійливі тести” на мишах і декількох людей, хворих на меланому. Однак остаточні результати її впливу на цих хворих людей будуть відомі приблизно через рік. Після цього дослідники планують провести більш масштабні тести на хворих людях. Угур Сахін припустив, що препарат буде дозволений до застосування “приблизно через п’ять років”.

Повідомлення про цю роботу міжнародної групи вчених публікується сьогодні в журналі Nature.

Науковці заявили, що винайшли вакцину проти раку