Нацполіція від початку грудня викрила 418 гральних закладів і вилучила 6,7 тис. одиниць грального обладнання

26 Грудня 2016, 15:20

Нацполіція від початку грудня викрила 418 гральних закладів і вилучила 6,7 тис. одиниць грального обладнання. Про це в коментарі журналістам повідомив речник МВС Артем Шевченко.

“Обладнання можна вивезти лише якщо є мотивоване і обґрунтоване рішення суду. Для того щоб це рішення суду з’явилося, треба провести і оперативну роботу, і слідчу роботу, і процесуальну, піти й отримати санкцію у суді. Саме цим займається департамент захисту економіки. Від початку грудня під час оперативного відпрацювання викрито 418 гральних закладів у країні, вилучено 6655 одиниць грального обладнання приблизною вартістю 17 млн грн, а також гроші, які були предметом забороненої гри, близько 2 млн грн. Розпочато кримінальні провадження щодо виявлених кримінальних злочинів за ст. 203-2 – 355. Двадцяти особам вже повідомлено про підозру. Цього тижня за два дні департамент захисту економіки підіб’є підсумки цього реального оперативного відпрацювання, і у нас може бути вже повна картина. Ми обов’язково оприлюднимо її”, – заявив Шевченко.

“Кількість розкритих і реально знищених таких точок постійно зростає … Це як відрубати у дракона голову, а потім вони піднімаються знову”, – зазначив спікер МВС.

Джерело:

112.ua

Нацполіція від початку грудня викрила 418 гральних закладів і вилучила 6,7 тис. одиниць грального обладнання