Нацполіція України отримає гібридні Mitsubishi Outlander

Нацполіція України отримає гібридні Mitsubishi Outlander Поштівка
11 Липня 2016, 10:29

Національна поліція отримає більше 650 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV в рамках Кіотського протоколу.

Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter глава МВС України Арсен Аваков, інформує «ТСН».

Міжвідомча робоча група МВС та Мінприроди схвалила проект по заміні автотранспортного парку поліції автомобілями з гібридною силовою установкою на базі кросовера Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric).

“Національна поліція України отримає 651 сучасний автомобіль Mitsubishi – замість давно застарілих “ВАЗ” і “УАЗ “- зазначив міністр.

Гібридний кросовер оснащується силовою установкою, що складається з двох електромоторів і двигуна внутрішнього згоряння і може використовуватися в двох режимах. У першому ДВЗ виступає в ролі генератора для електродвигунів. Таким чином, автомобіль використовує для руху тільки електротягу. Два електромотора розташовані на передній і задній осі машини.

У другому бензиновий двигун може працювати паралельно з електромоторами для збільшення запасу ходу. За даними виробника, при підключенні ДВЗ запас ходу до наступної заправки збільшується до 880 км, при цьому шкідливі викиди в атмосферу при їзді в такому режимі не перевищать 50 г/км. Mitsubishi Outlander PHEV може заряджатися як від звичайної розетки і від швидкої зарядної станції CHAdeMO, так і від рекуперації енергії при гальмуванні.

Нацполіція України отримає гібридні Mitsubishi Outlander