Наступного року Google обіцяє повністю перейти на «зелену» енергію

Наступного року Google обіцяє повністю перейти на «зелену» енергію Поштівка image 2
12 Грудня 2016, 18:26

Компанія Google оголосила про те, що у 2017-му році вона повністю перейде на живлення відновлюваними джерелами енергії. В попередні роки компанія багато інвестувала в сонячну і вітрову енергетику, а тепер має намір на 100% покривати свої потреби в електроенергії за рахунок «зеленої» енергії

Google заявляє, що перехід на 100% чисту енергію – це лише початок. Відколи в 2010-му компанія купила вітрову ферму в Айові на 114 МВт, вона стала найбільшим в світі покупцем відновлюваних джерел енергії. Згідно з нещодавніми повідомленнями, Google купує ще близько 2,6 гігават енергії вітру і сонця.

2

«Протягом календарного року на кожну одиницю енергії, яку ми споживаємо, ми купували еквівалентну кількість або більше відновлюваних джерел енергії», – сказав керівник енергетичної стратегії Google.

Незважаючи на те, що багато великих компаній орієнтуються на споживання саме «зеленої» енергії, Google є лідером в цій галузі. Наприклад, на початку 2015-го Apple використовувала в роботі своїх дата-центрів в США 87% чистої енергії, однак Google швидко перевершила цей показник.

Наступного року Google обіцяє повністю перейти на «зелену» енергію