NASA знайшла 7 потенційно придатних для життя планет за межами Сонячної системи

23 Лютого 2017, 09:53

NASA знайшла 7 нових планет у зоні за межами Сонячної системи.

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

“Космічний телескоп НАСА показав систему із семи планет розміром з Землю навколо зірки за межами Сонячної системи. Планети міцно знаходяться в зоні”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що на всіх цих планетах може бути рідка вода, але найбільш ймовірні шанси на це на трьох з них. Планети знаходяться на відстані 40 світлових років від Землі.

“Це відкриття встановлює новий рекорд по найбільшій кількості жилої зони планет, знайдених навколо однієї зірки за межами нашої Сонячної системи. Всі ці сім планет можуть мати рідку воду – ключ до життя, як ми його знаємо – при правильних атмосферних умовах. Шанси на це є найбільш високими на трьох з них”, – повідомили в NASA.

За словами астронома Мікаеля Жійонне, був використаний телескоп Спіцер, завдяки чому відкрито сім екзопланет на орбіті зірки TRAPPIST-1. Це найбільша кількість планет, виявлених на орбіті зірки поза Сонячною системою. Ця зірка набагато менша і менш гаряча ніж Сонце, але тим не менш, в тій системи, можуть існувати умови для життя.

Нагадаємо, також сьогодні повідомлялося, що NASA знайшли сліди темної матерії, астрономи припускають, що вона може зберігатися в галактиці Андромеди.

Джерело:

РБК Україна, espreso.tv

NASA знайшла 7 потенційно придатних для життя планет за межами Сонячної системи