Найстаріший причал в Одеському порту реконструюють за мільярд гривень

7-ий причал в Одеському порту реконструюють за мільярд гривень
9 Травня 2017, 20:09

Одеський порт до 1 липня приймає заявки від компаній, готових за мільярд гривень реконструювати 7-ий причал.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник відділу стратегічного планування та розвитку АМПУ Володимир Шемаєв.

“Термін подачі тендерних пропозицій на відкриті торги щодо реконструкції 7го причалу в Одеському порту продовжено до 1.07.2017. Тендерну документацію та проекти контрактів буде приведено у відповідність до міжнародних стандартів та перекладено англійською незабаром”, – пише Шемаєв.

Також він надає лінк на тендерну документацію: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-03-29-000650-a

Довідка

Причал №7 побудований в 1965 році і є одним з найстаріших в Одеському порту.

Реконструкція передбачає розширення причалу, модернізацію покриття і проведення днопоглиблювальних робіт. Після реконструкції довжина причалу становитиме 386 метрів, ширина – 40 метрів, глибина – 13,5 метра. Таким чином, в акваторію порту повинні проходити судна водотоннажністю в 70 тисяч тонн.

Сьогодні причал фізично і морально вичерпав термін експлуатації. За результатами періодичних інструментальних спостережень технічний стан причалу оцінюється як непридатний до нормальної експлуатації. Відзначено ознаки втрати загальної стійкості причалу № 7, та зафіксовані значні зміни деформативного стану причалу. За проектом реконструкція причалу Одеського порту, побудованого в 1963 році, передбачалася в південній частині порту в акваторії Карантинної гавані. Загальна довжина причалу становить 357,45 метрів. Проектна глибина біля кордону – 11,5 метрів, позначка кордону – 2,7 метра. Конструктивна ширина причалу – 24,6 метра.

В даний час причал використовується з серйозними обмеженнями вже більше трьох років і потребує термінової реконструкції, – відзначають в Адміністрації морських портів України.

Найстаріший причал в Одеському порту реконструюють за мільярд гривень