Найкращі продукти для осінньої чистки організму

Найкращі продукти для осінньої чистки організму Поштівка
28 Вересня 2016, 17:35

Чистка організму – корисна, особливо після літніх пікніків. Вибирайте найкорисніші продукти для того, щоб провести осінню детоксикацію організму.

Дієтологи зазвичай рекомендують починати дієту для схуднення з чищення організму, або Детокс. Це допоможе вивести з організму токсини, які при втраті ваги можуть нашкодити вашому здоров’ю. Для того щоб провести детокс восени, є ряд корисних продуктів, які «чистять» всі органи, допомагають усунути тягу до шкідливої ​​їжі, покращують метаболізм і нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, а також готують організм до нового здорового способу харчування.

Ось кілька осінніх продуктів для чищення організму.

  1. Авокадо

Авокадо забезпечує організм мононенасиченими жирними кислотами і глутатіоніном, з’єднанням, яке блокує поглинання певних жирів в кишечнику, які викликають окисне пошкодження. Обидві речовини мають важливе значення для очищення печінки і кишечника. Крім цього, мінеральний склад авокадо допомагає захистити серцево-судинну систему.

  1. Буряк

Буряк є одним з найбільш корисних продуктів осені для очищення організму, адже він багатий беталінами – рослинними пігментами, які дають бурякам їх яскравий відтінок. Беталіни мають потужні протизапальні і протигрибкові властивості. Речовина також сприяє відновленню клітинної структури печінки та добре чистять жовчні шляхи, кишечник і організм в цілому. Також буряк допомагає очистити шкіру, правда його не варто застосовувати в якості масок, достатньо їсти буряк хоча б 4 рази в тиждень.

  1. Капуста

Корисні елементи капусти пов’язують жовчні кислоти, що допомагає їм роз’єднувати ліпідні молекули (жир) і виводити їх з організму. Іншими словами, капуста чистить організм і допомагає схуднути. Також капуста знижує рівень «поганого» холестерину в крові.

  1. Зелений чай

Зелений чай багатий антиоксидантами, які допомагають очистити організм від шкідливих речовин і токсинів, захищають серцево-судинну систему, печінку і кишечник, підвищують імунітет. Кофеїн зеленого чаю також дає цьому напою потужний сечогінний ефект, який допомагає зменшити здуття живота і протидіє утриманню рідини в організмі.

  1. Броколі

Броколі є одним з найбільш корисних хрестоцвітих овочів. Броколі володіє потужними антиоксидантними властивостями. Наукові дослідження показують, що дієта, багата хрестоцвітими овочами знижує ризик виникнення деяких видів раку. Волокна броколі допомагають виводити токсини з організму і відмінно чистять кишечник.

  1. Лимон

Як і всі цитрусові, лимон багатий антиоксидантами і вітаміном С, які виводять токсини з організму, допомагають руйнувати ліпідні молекули і позбавитися від зайвої ваги.

  1. Розторопша

Розторопша (молочний чортополох) є одним з найбільш корисних рослин для очищення і детоксикації печінки. Рослина містить суміш поліфенольних сполук, які допомагають клітинам печінки позбутися від токсинів, вивести всі шкідливі речовини з здорових клітин крові.

  1. Цибуля і часник

Цибуля і часник є членами сімейства цибулинних рослин, що пояснює їх їдкий запах при приготуванні. Проте, рослини містять флавоноїди, які стимулюють виробництво глутатіону – одного з найсильніших антиоксидантів печінки. Також цибуля і часник мають потужні антибактеріальними і імуностимулюючі властивості.

  1. Пророщені паростки пшениці

Пророщені паростки пшениці багаті вітамінами і мінералами, які допомагають поліпшенню складу крові, хоча вчені поки і не знайшли цьому пояснення.

  1. Грецький йогурт

Йогурт, що містить пробіотики, які посилюють природну мікрофлору шлунково-кишкового тракту, допомагає організму боротися зі шкідливими бактеріями, прискорює травлення і посилює природні імунні реакції організму.

Найкращі продукти для осінньої чистки організму