Найдорожчі бургери у світі

Найдорожчі бургери у світі Поштівка image 1Найдорожчий бургер у світі коштує $5000
3 Вересня 2016, 10:24

Бургер – це не завжди звичайна булочка з м’ясом, овочами та соусом. Експериментуючи з інгредієнтами, часом кулінари створюють неймовірну, безмежно дорогу їжу. Портал Luxury Insider розповів про три найдорожчі бургери у світі. Вартість одного такого «бутерброда» може досягати декількох тисяч доларів.

Глембургер, $ 1500

В одному такому бургері міститься вся добова норма калорій людини і навіть більше – 2618 калорій. До складу розкішного глембургера увійшли мармурова яловичина вагью, новозеландська оленина, трюфелі, шампанське, омари, манго, ікра, бекон, копчені качині яйця і їстівне золото.

Абсолютно безглуздий бургер, $ 2000

Величезний бургер, приготований кухарями американського спорт-бару Mallie’s, став одним із найбільших бургерів у світі. Абсолютно безглуздий бургер важить 154 кг і містить 540 тисяч калорій. На приготування, або навіть «побудову», бургера з 14 кг бекону, 16 кг сиру, 14 кг помідорів і 7 кг листя салату йде 22 години. Перевертати гігантську котлету доводиться одразу трьом кухарям. Замовляти такий бургер клієнтам рекомендують заздалегідь, за три дні до відвідин бару.

Флербургер, $ 5000

Найдорожчий бургер у світі можна замовити в Лас-Вегасі в ресторані Fleur. До складу Флербургера входить котлета з яловичини вагью, фуа-гра в трюфельному соусі, трюфелі та булочка бріош. До бургерів подають картоплю-фрі і пляшку вина Chateau Petrus 1995 року.

Найдорожчі бургери у світі