Надання Україні безвізового режиму з ЄС знаходиться на завершальному етапі

Надання Україні безвізового режиму з ЄС знаходиться на завершальному етапі ПоштівкаКомісар ЄС з питань розширення і політики сусідства Йоханнес Хан
14 Вересня 2016, 14:55

Комісар ЄС з питань розширення і політики сусідства Йоханнес Хан заявив, що питання безвізового режиму з ЄС для українців знаходиться на етапі остаточного рішення. Про це він сказав під час зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм в Страсбурзі.

Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці Верховної Ради України з Європарламентом, ключовим серед яких є надання безвізового режиму українцям.

“Це питання не тільки практичного, а й символічного значення, коли українці будуть відчувати себе вільними людьми у вільному світі. Представлення цього рішення для українців украй важливо”, – підкреслив Парубій.

У свою чергу, єврокомісар підняв ряд питань, необхідних для подальшої співпраці, і зазначав, що він спостерігає за ходом реформ в Україні, зокрема, в сфері енергетики. За його словами, увага прикута до прийняття у другому читанні закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Єврокомісар Хан запевнив, що буде і надалі докладати всіх зусиль, щоб Україна якнайшвидше отримала безвізовий режим.

“Це питання знаходиться на етапі остаточного рішення”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко висловив надію, що безвізовий режим нашій країні буде надано вже в жовтні.