НАБУ затримало Насірова у “справі Онищенка”

3 Березня 2017, 08:58

Главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова в четвер увечері затримали в Феофанії у так званій “справі Онищенка”.

Відповідну інформацію підтвердили в прес-службі НАБУ.

“Насіров затриманий у Феофанії під час проведення обшуку в рамках розслідування газової справи”, – зазначили у відомстві.

Згідно з інформацією, з головою ДФС наразі проводять слідчі дії.

“У нас інформація, що він затриманий. Чи вручили йому підозру – поки не можемо відповісти”, – додали в НАБУ

Керівник САП Назар Холодницький підтвердив інформацію про обшуки, однак не захотів розкривати деталі, пообіцявши зробити це зранку.

Раніше повідомлялося, що главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова в четвер увечері затримують у Феофанії у так званій “справі Онищенка”.

У четвер ввечері НАБУ провела обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ “Укргазвидобування”, в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Джерело:

Українська правда