НАБУ впродовж чотирьох годин допитувало Олега Ляшка

26 Квітня 2017, 12:09

“Радикал” Олег Ляшко на допиті у Національному антикорупційному бюро України облаяв детективів та прокурора.

Про це йдеться у повідомленні Спеціальної антикорупційної прокуратури у Facebook.

“Під час допиту Олег Ляшко вів себе зухвало та зверхньо по відношенню до детективів та прокурора, обзиваючи їх нецензурними словами. Деталі зазначеного допиту будуть оприлюднені після завершення досудового розслідування”, – повідомили в САП.

Керівник НАБУ Артем Ситник напередодні повідомив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала їм справу про незаконне збагачення Ляшка. У САП зазначили, що кримінальне провадження розпочато з метою встановлення чи спростування законності отримання Ляшком зазначеного майна. Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває і перебуває на контролі САП.

Сам Ляшко свій допит у НАБУ назвав як “чотири години розмов про все на світі”. За словами головного радикала, говорили з ним як зі свідком у справі про незаконне збагачення.

Радикал справу проти себе назвав “політичним замовленням”.

“Якщо керівник САП не повідомить публічно факти, які стали підставою порушення проти мене кримінального провадження, він повинен піти у відставку, тому що він виконує політичне замовлення”, – сказав Ляшко.

Антикорупційний прокурор порадив йому не панікувати зазалегідь.

“Є слідство, воно повинно встановити достатні дані. Якщо збере, буде друга стадія кримінального процесу – оголошення підозри. Якщо таких даних не буде зібрано, буде прийнято постанову про закриття провадження, а робити істерики, перетворювати слідство на шоу, я як прокурор не дозволю”, – сказав керівник САП Назар Холодницький.

Джерело:

ТСН