НАБУ: Посадовець «Укрзалізниці» нажився на шпалах на 13 мільйонів

НАБУ: Посадовець «Укрзалізниці» нажився на шпалах на 13 мільйонів Поштівка
31 Серпня 2016, 13:10

НАБУ у Львові затримало посадовця філії «Укрзалізниці» за розтрату понад 13 мільйонів гривень. Про це йдеться у повідомленні відомства у середу.

Вказується, що затримання здійснювали «детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та у співпраці з Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економіки Служби безпеки України».

«Було затримано в Львові організатора заволодіння коштами Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» (на даний час філія «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця»)», – сказано у повідомленні.

У відомстві зазначають, що дана особа з 2014 до початку 2016 року, використовуючи підконтрольні суб’єкти господарювання, при здійсненні закупівель деревини (шпал та брусів) за цінами, завищеними більше ніж на 80% від середньоринкових, заволоділа державними коштами на суму 13,65 мільйонів гривень.

Затриманому вже повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

«Накладено арешт на гроші у безготівковому вигляді на рахунках підконтрольних підприємств у сумі 21 мільйон гривень з метою відшкодування збитків та забезпечення конфіскації майна», – повідомляє відомство.

Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

НАБУ: Посадовець «Укрзалізниці» нажився на шпалах на 13 мільйонів