НАБУ: бізнес все частіше скаржиться на корупцію

17 Березня 2018, 15:16

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник розповів, що в 2017 році збільшилася кількість заяв про можливі корупційні правопорушення від представників бізнесу.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

“Протягом минулого року ми помітили зростання кількості заяв в Бюро про можливі корупційні правопорушення від представників бізнес-середовища, які намагаються відстояти свої законні права”, – зазначив Ситник.

“Це викликано тим, що НАБУ показало себе як дійсно незалежний антикорупційний орган, для якого немає недоторканних. Однак є причина, чому похвалитися повною довірою бізнесу не можемо – це проблема розгляду справ у судах”, – додав він.

За його словами, після звернення в НАБУ, відкриття кримінального провадження, низки слідчих дій і направлення справи до суду, представник бізнесу як заявник часто залишається розчарованим.

“Хоча правоохоронні органи і зробили все від них залежне, суд не має можливості зосередитися на розгляді справи. Тому особа, яка обґрунтовано підозрюється детективами, залишається на волі і більше того – має всі важелі, щоб продовжувати тиснути на бізнес”, – зазначив директор НАБУ.