На Закарпатті вбили одного з найактивніших борців з тютюновою контрабандою

На Закарпатті вбили одного з найактивніших борців з тютюновою контрабандою Поштівка
12 Липня 2016, 12:11

Вчора на Закарпатті вбили прикордонного службового собаку Теро.  Спанієль з квітня цього року проходив службу в Мукачівському прикордонному загоні. Зараз встановлюються всі обставини загибелі. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Загиблий пес був одним з найактивніших борців з тютюновою контрабандою. Так, за час служби в Мукачівському загоні він допоміг виявити майже 200 тисяч пачок сигарет вартістю більше 2 мільйонів гривень. Крім того, за цей рік активних результатів Теро показував у Львівському загоні, там вартість виявлених ним контрабандних товарів сягнула 150 тисяч гривень.

Чотирилапого охоронця кордону вбили за місцем проживання. Свого помічника інструктор кінолог знайшов мертвим на подвір’ї.

Зважаючи на активність Теро з протидії протиправній діяльності на держрубежі та обставини загибелі скоріш за все у такий спосіб контрабандисти вирішили розправитися з ним, припускають у регіональному управлінні Держприкордонслужби.

На Закарпатті вбили одного з найактивніших борців з тютюновою контрабандою