На Хмельниччині судитимуть злодія, який колов жінок у сідниці

На Хмельниччині судитимуть злодія, який колов жінок у сідниці Поштівка
4 Липня 2016, 12:17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою затверджено та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 38-річного уродженця АР Крим, унаслідок хуліганських дій якого потерпіло десятеро жінок, повідомляє «Магнолія-ТВ».

Досудовим розслідуванням, яке здійснював територіальний відділ поліції, встановлено, що обвинувачений упродовж квітня-травня підстерігав жінок на вулиці, в під’їздах, у парку здебільшого у вечірній час.

Він, невстановленим у ході слідства гострим предметом, без будь-якої причини наносив їм удари в сідниці, спричиняючи легкі тілесні ушкодження. Потерпілі жінки – різного віку, наразі  їхньому здоров’ю нічого не загрожує.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків, обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, ніде не проживає, не працює.

За висновком судово-психіатричної експертизи є осудним,  перебуває під вартою.

Йому інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 КК України, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (хуліганство), вчинене із застосуванням предмету, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.