На Донеччині поліцейських звільнили за зв’язки з неповнолітньою

На Донеччині поліцейських звільнили за зв'язки з неповнолітньою ПоштівкаФото з сторінки В'ячеслава Аброськіна у Facebook
29 Серпня 2016, 09:58

У Добропіллі Донецької області звільнено керівника відділку поліції і трьох його підлеглих за негідну поведінку. Про це повідомив керівник ГУ Нацполіції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook, передає Українська правда.

«У Добропіллі за результатами зустрічі з особовим складом і керівництвом прийняв рішення зняти з посади керівника відділку поліції і звільнити трьох співробітників», – написав він.

За словами Аброськіна, пару днів тому три міліціонери, які ще не пройшли атестацію, провели вечір «з алкоголем і дамами».

«Одна з них – дівчина з неблагополучної сім’ї, яка ще не має паспорта, але вже активно веде «доросле» життя. Свято у них відбулося, проте на ранок, намагаючись пояснити матері свою нічну відсутність, «Лоліта» вигадує свою версію вечора. З її слів, все було «не по любові». Після перевірки, розповідь дівчини не підтвердилася, але це не виправдовує дій цих паскудних міліціонерів», – написав керівник обласної поліції.

За його словами, співробітники відділку поліції звільнені з органів внутрішніх справ за негідну поведінку, що ганьбить честь співробітника правоохоронних органів. Матеріали службової перевірки направлено до обласної прокуратури.

На Донеччині поліцейських звільнили за зв’язки з неповнолітньою