На Дніпропетровщині побудують сонячну електростанцію за 11 мільйонів євро

На Дніпропетровщині побудують сонячну електростанцію за 11 мільйонів євро Поштівка
27 Жовтня 2016, 13:58

На Дніпропетровщині незабаром з’явиться нова сонячна електростанція. Інвестиційний проект вартістю близько 11 мільйонів євро реалізують у Нікополі, повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Збиратиме енергію світила і переводитиме її в електрику майже 31 тисяча панелей. Об’єкт, потужність якого складатиме 10 МВт на добу, планують ввести в експлуатацію наступного року. Це буде друга сонячна електростанція в регіоні, зведена за кошти інвесторів.

«Дніпропетровщина – безпечний та перспективний регіон для ведення бізнесу. Вітчизняні та іноземні бізнесмени не бояться вкладати кошти в область – економіка розвивається. Один з проектів, реалізованих коштом інвесторів, сонячна електростанція в Підгородному. Тепер стартує аналогічне будівництво в Нікополі. Такі об’єкти вже позитивно зарекомендували себе в Європі. Сонячна енергія не тільки не вичерпується, але і є екологічно чистою», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Інвестпроект реалізує компанія «Мейн Груп Україна» із залученням французьких інвестицій. Загальна вартість – близько 11 мільйонів євро.

Земельна ділянка для сонячної електростанції площею 15 гектарів відведена на території Нікопольського заводу феросплавів.

«Ми завершили проектно-підготовчі роботи. Будівництво заплановано на листопад. Спочатку будемо монтувати стійки, потім – сонячні панелі. Це дозволить економити понад мільйон тонн вугілля на рік та уникнути шкідливих викидів. На реалізацію проекту – від трьох до шести місяців. Усе залежатиме від погоди», – зазначив генеральний директор підрядної фірми «Екотехнік Нікополь» Юрій Засядьвовк.

На Дніпропетровщині побудують сонячну електростанцію за 11 мільйонів євро