На час Євробачення над Києвом закрили повітряний простір

5 Травня 2017, 17:14

Креативний директор Євробачення Сергій Проскурня повідомив, що на час Євробачення над Києвом закрили повітряний простір за ініціативи Збройних сил України.

Він заявив, що зокрема заборонено використовувати для зйомок квадрокоптери та монгольф’єри.

У свою чергу речниця Державіаслужби України Ірина Кустовська у коментарі підтвердила таку заборону.

“Наразі я можу підтвердити, що повітряний простір над Києвом дійсно закрили”, – сказала вона.

Державна авіаційна служба уточнила, що дійсно ввела обмеження на виконання польотів в радіусі 15 км від Міжнародного виставкового центру в Києві до висоти 1,5 км на період підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 з 4 по 14 травня.

Відповідні рішення було прийнято з метою запобігання протиправних дій в сфері використання повітряного простору, повідомили в Державному підприємстві обслуговування повітряного руху України.

Обмеження не поширюється на регулярні і чартерні рейси як транзитні, так і здійснювані в аеропорти Бориспіль та Київ (Жуляни).

Також воно не поширюється на польоти з метою надання медичної допомоги, рятувальні і необхідні для забезпечення проведення Євробачення (при наявності дозволів Генштабу та Державіаслужби).

При цьому всі повітряні судна повинні бути обладнані відповідачем вторинної радіолокації і засобами радіозв’язку пілот-диспетчер.

Джерело:

НВ

На час Євробачення над Києвом закрили повітряний простір