На березі Дніпра українці шукатимуть своє кіно по середах

На березі Дніпра українці шукатимуть своє кіно по середах ПоштівкаНа фото: кадр із фільму Марини Степанської «Чоловіча робота»
3 Жовтня 2016, 13:31

У Києві стартує новий проект «Кіносереда», який знайомитиме з українськими фільмами та їхніми творцями. Ініціаторами проекту виступають громадська організація «Сучасне Українське Кіно» (СУК) та мистецький простір «АртПРИЧАЛ». В рамках проекту щосереди проводитимуть покази сучасного кіно українських режисерів, а також майстер-класи, зустрічі з кінематографістами і читки сценаріїв ще не знятих стрічок. Про це розповідає Кульпростір.

«Ми будемо занурюватись у процес кіновиробництва, експериментувати з форматами й шукаючи нові форми взаємодії, – зазначають організатори. – «Кіносереда» – це місце, де кожен зможе знайти щось для себе: режисер свого актора, оператор свого режисера, а глядач своє кіно».

Перша «Кіносереда» відбудеться 5 жовтня на «АртПричалі», який розташований на березі Дніпра. Цього вечора будуть демонструвати альманах «Фестиваль Фестивалів», до якого увійшли фільми «У Манчестері йшов дощ» Валерія Кальченка й Антоніо Лукіча, «Чоловіча робота» Марини Степанської, «Син» Філіпа Сотниченка та «Віддалік» Катерини Горностай. Ці стрічки є володарями премій фестивалів «Молодість», Wiz-Art, Одеського міжнародного кінофестивалю, а також знаних закордонних фестивалів. Фільми особисто представлять їхні автори, з якими можна буде поспілкуватися одразу після показу.

На березі Дніпра українці шукатимуть своє кіно по середах