МЗС викликало посла Польщі через недопуск Шеремети до країни

18 Листопада 2017, 19:32

Речник МЗС Мар’яна Беца повідомила, що посла викликали «терміново»

Міністерство закордонних справ України викликало посла Польщі після недопуску відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, директора комунального підприємства Львівської облради «Доля» Святослава Шеремети. Про це заявила речник українського МЗС Мар’яна Беца.

«Терміново викликаємо посла Польщі в Україні у зв’язку з недопуском секретаря Державної міжвідомчої комісії Святослава Шеремету до Польщі», – написала вона у Twitter.

Раніше стало відомо, що на міжнародному пункті пропуску Шегині польські прикордонники не пропустили до Польщі українця з «чорного списку Ващиковського» Святослава Шеремету.

Раніше польське видання Gazeta Prawna повідомило про можливість заборони на територію Польщі Святослава Шеремети.

Нагадаємо, видання Dziennik з посиланням на свої джерела повідомило, що голові Українського інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу заборонено в’їзд до Польщі.

Також, за даними цього польського видання, Міністерство закордонних справ Польщі готує список українців, яким буде заборонено в’їзд до країни.

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що його країна працює над процедурами, які не дозволять в’їзд до Польщі «людям, які займають крайню антипольську позицію».

Польща офіційно не підтвердила введення заборони на в’їзд В’ятровичу.

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Польща не розкриває, кому, якій кількості осіб та з якої сфери люди оголошені персонами нон ґрата, тільки підкреслив, що «цей список надто короткий».

МЗС викликало посла Польщі через недопуск Шеремети до країни