МЗС попередило українців про загрозу зараження вірусом Зіка в Таїланді

МЗС попередило українців про загрозу зараження вірусом Зіка в Таїланді Поштівка
16 Вересня 2016, 10:11

МЗС рекомендує українцям вжити профілактичних заходів перед поїздкою до Таїланду у зв’язку з поширенням вірусу Зіка. Про це йдеться в заяві МЗС України, передає Українська правда.

“У зв’язку з різким зростанням випадків зараженням вірусом Зіка у Королівстві Таїланд, передусім у столиці, м. Бангкок, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України, які мають намір відвідати цю країну чи вже перебувають на її території, заздалегідь вжити відповідні профілактичні заходи”, – йдеться в повідомленні.

У МЗС зазначили, що в разі виявлення симптомів захворювання, таких як підвищена температура тіла, загальна слабкість, біль у суглобах і почервоніння очей, необхідно звертатися на “гарячу лінію” Інституту невідкладної медицини в Бангкоку по телефону 1669.

У міністерстві також підкреслили, що згідно із законодавством, українці при виїзді за кордон повинні бути застраховані, щоб в разі потрапляння в надзвичайні обставини їм було відшкодовано витрати.

“У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації на території Таїланду, що загрожують їх життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Королівстві Таїланд за номером телефону: +66917709100, e-mail: emb_th@mfa.gov.ua або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України: +38 044 238 16 57.”, – підкреслили в МЗС.

МЗС попередило українців про загрозу зараження вірусом Зіка в Таїланді