МЗС Німеччини: Для змін в Україні потрібно міняти менталітет політиків

МЗС Німеччини: Для змін в Україні потрібно міняти менталітет політиків Поштівка
15 Квітня 2016, 17:01

Для успішного проведення реформ в Україні необхідно змінити менталітет політичних лідерів. Про це заявив керівник робочого штабу з питань України Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини Йоханнес Регенбрехт, передає кореспондент Громадського.

«В ситуації, що склалась в Україні необхідно просто міняти менталітет українських дійових осіб, і ми очікуємо, що це нарешті відбудеться. Ми сподіваємось, що новий уряд розпочне справжню боротьбу проти корупції, створить відповідну законодавчу базу, проведе конституційні зміни, реформує прокуратуру і судову систему», — сказав пан Йоханнес під час 9-го Київського Безпекового Форуму.

За його словами, Україні також необхідно систематизувати реструктуризацію державного управління.

«Питання зростання заробітних плат українців є не менш важливим питанням, проте, воно має бути складовою глибинних реформ», — вважає представник німецького МЗС.

Водночас дипломат підкреслив, що сьогодні Україна знаходиться на правильному шляху, тому ЄС продовжить надавати підтримку для її реформування.

Нагадаємо, вчора міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр привітав Володимира Гройсмана з обранням на посаду прем’єр-міністра Україні і закликав вирішити політичну кризу.