Муженко: Армія готується до можливої широкої атаки Росії

Муженко: Армія готується до можливої широкої атаки Росії Поштівка
5 Вересня 2016, 17:17

Генштаб створив оперативний військовий резерв з 85000 осіб з бойовим досвідом. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Генштабу Віктор Муженко, передає Українська правда.

За його словами, рівень психологічної готовності захищати український народ серед резервістів становить 80%, що є високим показником.

«Ми розпочинаємо навчальні збори з резервістами у 9-ти бойових бригадах усіх оперативних командувань Збройних Сил України. 8000 чоловік будуть виконувати навчально-бойові завдання у складі своїх підрозділів разом з військовослужбовцями-контрактниками», – додав він.

За словами Муженка, метою цих дій є підтримка бойової готовності і навченості особового складу резерву, опрацювання підходів і механізмів швидкого доукомплектування бойових бригад «на випадок широкої агресії Росії».

Крім того, за його словами, існує нагальна необхідність обміну бойовим досвідом між резервістами і контрактниками.

«У кого є підготовлені резерви – тому не страшний ворог. Збройні сили єдині з українським народом і ми переможемо!» – додав він.

Муженко додав, що Росія «демонструє всьому світу і народу України готовність до широкої агресії», а внутрішній ворог розпочинає інформаційну кампанію щодо дискредитації керівництва армії, допомагаючи зовнішньому противнику.

Муженко: Армія готується до можливої широкої атаки Росії