Морозиво на сніданок значно підвищує працездатність мозку

Морозиво на сніданок значно підвищує працездатність мозку Поштівка
24 Листопада 2016, 15:23

Японські вчені з університету Кьорін виявили, що морозиво на сніданок значно підвищує розумову активність людини і працездатність мозку. Про дослідження повідомляє Daily Mail.

У своїй роботі фахівці пропонували учасникам починати щоранку з морозива, після чого випробовувані проходили кілька тестів на комп’ютері, в яких оцінювалася швидкість реакції та аналітичні здібності. Глава дослідницької групи професор Йосіхіко Когої стверджує, що такий сніданок приводив до різкої стимуляції альфа-хвиль в мозку учасників.

За результатами тестів з’ясувалося, що група, яка їла на сніданок морозиво, справлялася з завданнями набагато краще і швидше. При цьому вчені вважають, що справа не в самих ласощах, а просто в тому, що вони холодні.

На їхню думку, воно “струшує” мозок людини і швидко виводить його з сонного стану. Однак після заміни морозива на іншу холодну їжу позитивного ефекту не спостерігалося.

На даний момент дослідники не можуть точно сказати, завдяки чому саме відбувається поліпшення розумових здібностей.

Раніше повідомлялося, що У США з’явилося морозиво, яке лікує грип, а південнокорейська компанія Withme FS розпочала продаж морозива від похмілля.

Джерело:

Корреспондент

Морозиво на сніданок значно підвищує працездатність мозку