Київська міська влада планує обирати всіх керівників структурних підрозділів на основі публічного конкурсу

Київська міська влада планує обирати всіх керівників структурних підрозділів на основі публічного конкурсу Поштівка
19 Вересня 2016, 10:30

Міська влада ініціює процедуру обрання керівників структурних підрозділів міськдержадміністрації на основі публічного відкритого конкурсу. Про це сайту «24 канал» повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Він виокремив два основні критерії для такого відбору. Перше: робоча група з розробки процедури конкурсу для кожної окремої посади повинна складатися з усіх зацікавлених сторін: представників міської адміністрації, громадськості та експертів. Друге: увесь процес конкурсу має бути максимально прозорим, а всі його матеріали та протоколи – оприлюднені на офіційному інтернет-порталі КМДА.

«Публічність та прозорість – це тренд останнього часу, особливо обов’язковий для державних установ. Нашим пілотним проектом у цьому напрямі став конкурс на посаду головного архітектора Києва. На жаль, не на всіх етапах комісія була задоволена якістю кандидатів, але відбір відбувся послідовно, згідно чинного законодавства, і визначено кращого. Ми зробили висновки, врахували недоліки та вважаємо за доцільне проводити такі конкурси на всі керівні посади у КМДА», – сказав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, 9 вересня 2016 року конкурсна комісія визначила переможця конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора міста Києва. Конкурс проходив у кілька етапів: автоматизоване тестування на знання законодавства, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда. Переможцем конкурсу став Олександр Свистунов, на другому місці опинився Сергій Броневицький, третє посіла Ганна Бондар.

Варто зазначити, що за ініціативи голови конкурсної комісії Володимира Бондаренка прийнято рішення призначити переможця з випробувальним терміном 2 місяці. За результатами цього терміну він має звітувати про конкретні результати своєї роботи.