Міноборони Польщі: Метою РФ була катастрофа Ту-154М під Смоленськом

Міноборони Польщі: Метою РФ була катастрофа Ту-154М під Смоленськом Поштівка
3 Вересня 2016, 11:54

У Польщі незабаром оприлюднять раніше невідомі матеріали, що стосуються авіакатастрофи під Смоленськом 2010 року, в якій загинули 96 осіб, зокрема президент Польщі Лех Качинський. Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, повідомляє Європейська правда.

За словами міністра, мова йде про нові записи розмов екіпажу Ту-154М. Зокрема, він заявив, що будуть представлені докази того, що “метою дій російських диспетчерів і влади в Москві була катастрофа літака з президентом Качинським і цілою делегацією на борту”.

“Ми володіємо зараз справжніми доказами, в тому числі тими, які приховувала комісія Міллера (попередня комісія з розслідування Смоленської катастрофи, – ред). Ми володіємо жахливими зізнаннями членів цієї комісії”, – заявив Мацеревич.

За його словами, матеріали, що стосуються катастрофи, будуть оприлюднені в жовтні цього року.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в катастрофі Ту-154 у Смоленську загинуло 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качиньський з дружиною, керівники всіх родів військ, начальник генерального штабу, представники Сейму і Сенату, канцелярії президента, представники вищого військового командування, політичних партій, громадські та релігійні діячі.

Новий уряд Польщі нещодавно поновив розслідування Смоленської катастрофи.