Міністр оброни Британії презирливо висловився щодо авіаносця «Адмірал Кузнєцов»

26 Січня 2017, 09:59

Глава оборонного відомства Британії Майкл Феллон назвав авіаносний крейсер «Адмірал Кузнєцов» «кораблем ганьби». За його словами, цей авіаносець став причиною продовження страждань населення Сирії.

Про це повідомляє Guardian.

«Ми уважно стежимо за «Адміралом Кузнєцовим», який пробирається назад в Росію; за цим кораблем ганьби, який лише продовжив страждання сирійського народу», – підкреслив міністр оборони Британії.

Як відомо, авіаносна група Військово-морського флоту Російської Федерації почала залишати Сирію шостого січня 2017 року. Таким чином почалося виконання розпорядження глави російської держави про скорочення військового контингенту в цій країні. Завданням його була допомога режиму сирійського президента Башара Асада в боротьбі проти повсталих зі зброєю в руках опозиційних сил.

Спершу з Сирії вирушили авіаносець «Адмірал Кузнєцов», крейсер «Петро Великий», а також супроводжуючі їх кораблі.

На даний момент, за пропливаючими протоку Ла-Манш, військовими суднами РФ ведуть пильне спостереження військові кораблі Британії, серед них фрегат «Сент-Олбенс». Разом з ними перебувають кораблі Північноатлантичного альянсу з ФРН, Нідерландів, Норвегії, Португалії, а також Бельгії. Крім того, за російськими кораблями ведуть спостереження британські винищувачі Typhoon.

Джерело:

Преса України

Міністр оброни Британії презирливо висловився щодо авіаносця «Адмірал Кузнєцов»