Міністр оборони Польщі: Росія готується до агресії

Міністр оборони Польщі: Росія готується до агресії Поштівка
19 Квітня 2016, 12:10

 Всі дії Російської Федерації вказують на те, свідчать про те, що вона готується до агресії.

Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, повідомляє Польське радіо.

Глава оборонного відомства Польщі коментуючи нещодавні інциденти з участю російських винищувачів на Балтійському морі підкреслив, що такі дії є прямим свідченням підготовки РФ до агресії.

“Йде систематична підготовка до агресії. Тут нема чого приховувати. Зараз саме час говорити про це відкрито, щоб не потрапити в ту ж саму пастку, що й раніше. Захід, в тому числі уряд Туска, раніше говорили, що все добре і найближчі 20 років війни в Європі не буде. Створювалися ілюзії з приводу того, що Росія стане членом НАТО, а нас називали божевільними”, – розповів Мацеревич.

Він також підкреслив, що дії Кремля можна було передбачити, тому що Росії не сподобався план по зміцненню східного флангу НАТО. За словами Мацеревича, мета дій Москви – створити відчуття, що Балтійське море належить Росії, а “для НАТО – це закрита зона”.

“Я очікував таких дій з російської сторони. Я говорив про це генсеку НАТО під час нашої останньої зустрічі”, – додав міністр оборони Польщі.

Раніше повідомлялося, що за інформацією польських ЗМІ, вертольоти РФ минулого тижня порушили повітряний простір Польщі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські винищувачі цього тижня здійснили два дуже близьких прольоти поруч із американським есмінцем “Дональд Кук” в Балтійському морі.

В Міноборони РФ заявили, що російські Су-24 міжнародних правил не порушували.