Мінгареллі не впевнений, що всі країни ЄС підтримають безвізовий режим з Україною

Мінгареллі не впевнений, що всі країни ЄС підтримають безвізовий режим з Україною ПоштівкаПосол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі
10 Жовтня 2016, 17:35

Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі не виключає, що питання безвізового режиму України з Європейським союзом не буде прийняте до 24 листопада. Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції в Києві.

“Кілька місяців тому Європейська комісія зробила висновок, що Україна виконала всі умови для того, щоб отримати безвізовий режим. Між тим рішення має бути прийняте Радою ЄС та Європейським парламентом – ці два інститути працюють над аспектом лібералізації. Я не можу стверджувати, що до 24 листопада буде прийнято рішення про безвізовий режим”, – заявив Мінгареллі.

При цьому він додав, що питання безвізового режиму та ратифікації угоди про асоціацію скоріш за все буде обговорюватися на саміті Україна-ЄС 24 листопада. Також невідомо, чи буде до цього часу вирішене питання про ратифікацію угоди Нідерландами.

“Якщо бути абсолютно відкритим і щирим, мені здається, що навряд чи Угода про асоціацію буде ратифікована всіма 28 членами ЄС до 24 листопада”, – додав посол.

Мінгареллі не впевнений, що всі країни ЄС підтримають безвізовий режим з Україною