“Металіст 1925” має намір отримати професійний статус

"Металіст 1925" має намір отримати професійний статус Поштівка
17 Листопада 2016, 18:52

Аматорський футбольний клуб “Металіст 1925” подав заявку в ФФУ на одержання атестата на сезон-2017/18, повідомляє офіційний сайт харків’ян.

Керівництво “Металіста 1925” прийняло таке рішення, проаналізувавши виступи команди в першому колі чемпіонату України серед аматорів, а також оцінивши свої фінансові можливості.

Офіційний лист із заявкою на проходження атестації на наступний сезон представники “Металіста 1925” сьогодні направили в ФФУ, але сама процедура пройде вже в наступному році. Якщо харків’яни її пройдуть — клуб отримає професійний статус і право з нового сезону брати участь у розіграші Другої ліги чемпіонату України.

“Металіст 1925” був заснований минулого літа після того, як унаслідок величезних боргів та відсутності фінансування був фактично ліквідований “Металіст”. При цьому частина колишніх гравців і тренерів “Металістів” перейшли працювати у новостворений аматорський клуб. Серед них — Олександр Горяїнов, Сергій Валяєв і навіть колишній тренер “Металіста” Олександр Призетко.

Після 10 турів аматорського чемпіонату України “Металіст 1925” йде на другому місці, лише на два очки відстаючи від лідера — ще однієї харківської команди “Соллі Плюс”.

Джерело:

112.ua

“Металіст 1925” має намір отримати професійний статус